Jdi na obsah Jdi na menu

O mně

mm.jpgSRDEČNĚ VÁS VÍTÁM NA SVÝCH STRÁNKÁCH,

jmenuji se Kateřina Šíblová a od roku 2003 působím v sociálních službách. Pracuji ve "speciální" pobytové službě, která pomáhá obětem domácího násilí a jejich dětem. Během zaměstnání v sociálních službách se mi podařil vystudovat bakalářský obor Sociální pedagogika (Masarykova univerzita). V sociální oblasti se neustále po celý rok vzdělávám, kdy se účastním různých seminářů, školení, absolvovala jsem např. výcvik v Telefonické krizové intervenci (Remedium, Praha). Dlouhodobě jsem se účastnila individuálních supervizí v rámci podpory a zkvalitnění své práce.

LEKTORSKÁ ČINNOST

Od roku 2014 lektoruji Kvalifikační kurzy pro Pracovníky v sociálních službách pro následující vzdělavatele:

2014 - 2016 - MARLIN, s.r.o. (Blansko, Vyškov)

2016 - doposud - MAVO, s.r.o. (Brno)

2018 - doposud - SEDUCA - CZE, s.r.o. (Brno)

V současné době nabízím pro sociální služby jednodenní akreditované kurzy a Kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (akreditace MPSV). Nabídku aktuálních kurzů naleznete v úvodu stránky.

Při výuce se snažím co nejvíce čerpat z příkladu dobré praxe a ze svých zkušeností, které budu ráda předávat a věřím, že budou pro pracovníky přínosem. Snažím se, aby atmosféra na výuce byla pro všechny vždy příjemná, uvolněná a nedirektivní. Zkrátka, aby byla POHODA. :-)

Budu se těšit na naše setkání a spolupráci. 

Působnost - celá ČR.